Каталог статей, нормативна база


ПОСТАНОВА КМ УКРАЇНИ ВІД 27.12.2017 №1078

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 27 грудня 2017 р. № 1078
Київ

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підготовки та підвищення кваліфікації осіб з надання домедичної допомоги

Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підготовки та підвищення кваліфікації осіб з надання домедичної допомоги, що додається.

Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

Інд. 73

ЗАТВЕРДЖЕНО 
постановою Кабінету Міністрів України 
від 27 грудня 2017 р. № 1078


ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному 
бюджеті для підготовки та підвищення кваліфікації 
осіб з надання домедичної допомоги


1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених МОЗ у державному бюджеті на відповідний рік за бюджетною програмою 2301080 “Підвищення кваліфікації медичних та фармацевтичних кадрів та підготовка наукових і науково-педагогічних кадрів у сфері охорони здоров’я, підготовка та підвищення кваліфікації осіб з надання домедичної допомоги” в частині підготовки та підвищення кваліфікації осіб з надання домедичної допомоги (далі — бюджетні кошти).
2. Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми є МОЗ.
3. Розпорядниками бюджетних коштів нижчого рівня можуть бути вищі навчальні заклади та заклади післядипломної освіти I—IV рівня акредитації, які перебувають у сфері управління МОЗ, навчально-тренувальні відділи центрів екстреної медичної допомоги та медицини катастроф та інші навчально-тренувальні підрозділи (юридичні особи або їх структурні підрозділи), які провадять діяльність відповідно до законодавства, які пройшли конкурсний відбір та з якими відповідно до законодавства укладено договір на надання послуг з підготовки та підвищення кваліфікації осіб, які зобов’язані надавати домедичну допомогу.
4. Бюджетні кошти використовуються для підготовки та підвищення кваліфікації осіб, які зобов’язані надавати домедичну допомогу.
5. Відбір розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня проводиться конкурсною комісією, яка утворюється головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми відповідно до законодавства.
6. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок бюджетних коштів здійснюється в установленому законом порядку.
7. З метою недопущення виникнення кредиторської заборгованості на кінець року в державному контракті зазначається умова щодо обов’язковості коригування сум державного контракту в разі зменшення бюджетних призначень.
8. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік зобов’язань в органах Казначейства та проведення операцій, пов’язаних з використанням бюджетних коштів, здійснюються в установленому законодавством порядку.
9. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.
_____________________Джерело: https://www.kmu.gov.ua/ua/npas/pro-zatverdzhennya-poryadku-vikoristannya-koshtiv-peredbachenih-u-derzhavnomu-byudzheti-d
Категорія: Кадри | Додав: Serg (27.12.2017)
Переглядів: 54 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar