04:11
Відпочивайте

Картинки по запросу gif отдых под газеткойХОЧЕТЕ МАТИ ГАРНУ ПАМ'ЯТЬ-ВІДПОЧИВАЙТЕ
Психологи з Університету Херіот-Уатт в Шотландії встановили, що 10 хвилин відпочинку у тиші після роботи з новою інформацією допомагають краще її запам'ятати та сформувати детальніші спогади.

"Останні дослідження показують, що системи пам'яті посилюють слабкі нові спогади, "повторюючи їх". Активність мозку, вперше відзначена під час навчання, автоматично відтворюється в наступні хвилини.

Це особливо помітно під час сну чи відпочинку у тиші, коли ми не зайняті сприйняттям нової сенсорної інформації", - пояснює один з авторів роботи Майкл Крег.

Вчені розробили тест, який дозволяє визначити, наскільки детально новий спогад закріпився.

В першому експерименті взяли участь 60 добровольців 18-31 року. Їм показали 60 фотографій добре знайомих об'єктів (наприклад, дерев чи крісел), а потім розділили на три групи.

Перша впродовж 10 хвилин відпочивала у тиші. Друга у цей час грала у гру "Знайди відмінності між малюнками".

Третя група одразу приступила до наступного етапу експерименту: волонтерам показували кількадесят зображень, частину з яких вони бачили у першому досліді. Інші картинки поруч були "обманками" - схожі на перші фото, але з іншими деталями.

Людям треба було визначити, яке зображення вони бачать - те, що бачили першого разу чи змінене. Пізніше інші дві групи теж пройшли цей тест.

Ті, хто після першого завдання 10хв відпочивав у тиші, змогли набагато краще запам'ятати дрібні відмінності в картинках.

Тепер психологи планують вивчити, як відпочинок впливає на активність мозку під час запам'ятовування, і провести ще одну серію експериментів з людьми 60+, щоб дізнатись, як вік впливає на пам'ять.

http://intvua.com/news/society/1525941540-hochete-mati-garnu-pam-yat-vidpochivayte.html

Переглядів: 25 | Додав: Serg | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar