04:38
Вибір лікаря

Картинки по запросу gif кавказская пленницаДекларація про вибір лікаря первинної медичної допомоги

Завдяки змінам, які породила медична реформа, пацієнт більше не прив’язаний до лікаря за місцем свого проживання. Він отримав право вільно обирати собі лікаря, виходячи з власних потреб, опираючись на відгуки близьких чи знайомих.

Щоб підтвердити свій вибір, пацієнт має оформити декларацію про вибір лікаря первинної медичної допомоги. Декларація про вибір лікаря первинної медичної допомоги є документом, що підтверджує вибір пацієнтом лікаря.

Процес вибору лікаря вважається завершеним з моменту підписання декларації обома сторонами. На кожного пацієнта заповнюється окремий декларація. Вся необхідна інформація вноситься в неї тільки українською мовою (крім пунктів, в яких прописується електронна адреса). Декларацію заповнюють у двох примірниках. В разі, коли особа вирішила змінити лікаря, вона заповнює нову декларацію. Попередній документ в цьому разі вважається недійсним.

Джерело: https://www.medsprava.com.ua/article/1086-deklaratsya-pro-vibr-lkarya-pervinno-medichno-dopomogi-blank-pravila-zapovnyuvannya

Переглядів: 42 | Додав: Serg | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar