04:40
Травма на все життя від батьків

Image result for gif инфантильные Ñ€Ð¾Ð´Ð¸Ñ‚ÐµÐ»Ð¸Лікарі застерігають називати дітей незвичайно. 
Незвичайні імена – часта забавка інфантильних батьків і стрес на все життя для їхніх дітей. У цьому переконує психолог Вікторія Носенко.

“У мене насправді найбільш травмовані люди – люди, травмовані рідкісним ім’ям і не дуже доречним соціуму, в якому вони перебували. Ну, з розряду Мірабелла в сільській школі серед Ань, Кать і Тань”, – розповідає вона.

Науковці ж провели не одне дослідження і стверджують: імена, які легко вимовляються, справляють краще враження, а їхні власники навіть посідають вищі посади в юридичних фірмах.

Нагадаємо, що за даними Мін’юсту, найпопулярнішими іменами, якими українці називали своїх новонароджених дітей у 2018 році стали: Софія, Анастасія, Анна, Артем, Олександр та Максим.

У рейтингу найпопулярніших імен у столиці – Софія, Марія, Злата, Мілана, Артем, Максим, Дмитро та Олександр.

Крім традиційних імен, українці вибирають своїм дітям і незвичні:

Жіночі: Ігоріна, Златаслава, Вівіана, Версавія, Дейлін, Медея, Каталея, Она, Мілаша, Апполінарія, Капітоліна, Хумора, Патриція, Забава, Прінцеса, Стасинія, Весна, Шамама, Італія,  Андромеда, Ясновєда.
Чоловічі: Златозар, Натаніель, Юнатан, Яровіт, Бертран, Вінцеслав, Еліот-Леопольд, Бомонд, Миролюб, Ольгерд, Пересвіт, Метью, Рожден, Гамлет, Ратібор.

https://uain.press/health/travma-na-vse-zhyttya-likari-zasterigayut-nezvychajno-nazyvaty-ditej-915981

Переглядів: 11 | Додав: Serg | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar