04:44
Сушка білизни

Картинки по запросу gif сушка бельяБілизна, яка сохне в приміщенні може мати негативний вплив на стан людей, схильних до астми, сезонної алергії та інших захворювань, констатували експерти.

"Вологість білизни, недостатнє провітрювання приміщення, погана якість повітря всередині приміщення - це в комплексі створює серйозну загрозу для здоров'я", - заявили дослідники.

За їхніми словами, шкода від сушки білизни всередині квартири тісно пов'язана з високою концентрацією пилових кліщів, цвілі і грибка в повітрі. Приміщення погано вентилюються, і вологі випаровування від білизни, яку сушать в квартирі, створюють сприятливе середовище для розмноження мікроорганізмів.

Також, додали експерти, слід враховувати, що багато при пранні білизни використовують кондиціонери і різні пом'якшувачі тканин. Коли сохне така білизна, в повітря виділяється "коктейль" з хімічних речовин, і його вдихають люди, які знаходяться в квартирі. Деякі з цих хімікатів здатні завдавати дуже серйозної шкоди, наприклад, вони можуть впливати на організм як канцерогени.

Якщо немає іншої можливості сушити білизну, крім того, як розвішувати його в приміщенні, вчені радять використовувати для цього ізольовані території, наприклад, кімнату, яка рідко використовується. Спальня або ванна для цього категорично не підходять. Також під час сушіння білизни в квартирі потрібно стежити за тим, щоб кімната, в якій розташована сушарка, - добре провітрюється.

http://zdorovia.com.ua/news/36689chomu-ne-varto-sushiti-odyag-u-kvartiri.html

Переглядів: 5 | Додав: Serg | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar