04:08
Старіння починається з ніг

Image result for gif массаж ногЩе в стародавньому Китаї стверджували, що секрет здоров’я і довгої молодості – в ступнях.

На думку китайців, саме від того, наскільки здорові ноги, залежить самопочуття людини.

* В першу чергу, слід обов’язково ходити босоніж. Навіть 10-хвилинна ходьба робить вас молодшими і здоровішими. А якщо вам під силу це повторити тричі на день, то успіх гарантований. Причому ходити треба на носках, п’ятах, зовнішній і внутрішній сторонах стопи.

* Стопи потребують масажу, тому що там знаходиться безліч життєво важливих точок. Особливо рекомендується масаж-постукування по точці юн-цюань. Для цих цілей підійде дерев’яний або гумовий молоточок, скалка або навіть порожня пляшка. Подібний масаж – кращий засіб для того, щоб поліпшити кровообіг ніг і всього організму.

* Тим, хто має проблеми із зором рекомендується інтенсивне постукування по підставі 2-го і 3-го пальців по 5 хвилин щодня.

* При регулярному масажі точки юн-цюань покращиться кровообіг, м’язи ніг розслабляться, підуть неврози і безсоння.

Відзначимо, що масаж можна робити сухим або вологим способом.

При першому варіанті слід натискати без застосування сили на точку юн-цюань 20 разів без перерви.

Для другого варіанту потрібно налити в таз воду в 38 градусів, поставити ноги і почекати, поки вони почервоніють. Далі робити масаж за вищевказаною методу. Бажано його робити вечорами.

http://vsviti.com.ua/news/85646

Переглядів: 44 | Додав: Serg | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar