04:51
Що заважає людині стати щасливою

Image result for gif ÑƒÐ»Ñ‹Ð±ÐºÐ°Відомий лайф-коуч і психолог Лоллі Даскал назвала чотири звички, які заважають людині стати щасливою і впевненою у собі.

Так, за її словами для того, щоб відчувати себе максимально комфортно, а також не страждати депресією, необхідно розібратися, що перешкоджає нашому щастю. Даскал зазначила, що одного лише позитивного мислення недостатньо для досягнення душевної гармонії, для цього необхідно позбутися від деяких щоденних звичок, які є головними ворогами щастя і успіху. Про це експерт написала на своєму офіційному сайті.

Першою негативною звичкою, підкреслила Лоллі, є ігнорування своїх прямих обов’язків.

“Якщо ви ігноруєте обов’язки щодо того, за що несете відповідальність, то наносите непоправну шкоду своєму щастю. Необхідно вирішувати проблеми у своєму житті і нести відповідальність за свої вчинки та дії – це форма самодопомоги, від якої ні в якому разі не можна ухилятися”, – розповіла психолог.

Ще одна звичка, від якої принципово необхідно позбутися – постійні скарги.

“Якщо ви часто ниєте і скаржитеся на життя, то фокусуєтесь тільки на негативних аспектах життя. Таким чином ви підкорюютеся негативу. Замість цього акцентуйте увагу на позитивних моментах і пам’ятайте, що ви маєте право впливати на будь-яку ситуацію і можете змінити все, що вам не подобається”, – повідомила Даскал.

Одним з ключових ворогів щастя фахівець назвала невпевненість у собі.

“Невпевненість – серйозна перешкода для успішного, щасливого життя. Вона викликає занепокоєння, страх, утримує вас від виконання своїх обов’язків і, безумовно, використання всіх можливостей. Спробуйте повернути впевненість у собі і позбавляйтеся від страху за допомогою позитивного мислення і роботи над собою”, – порекомендувала вона.

http://vsviti.com.ua/news/84614

Переглядів: 23 | Додав: Serg | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar