03:58
Рівень щастя людини

Image result for gif спортлото 82В ході нового дослідження вчені визначили, яка професія сприяє підвищенню рівня щастя людини.

В опитуванні британських фахівців взяли участь 5 тисяч респондентів з Великої Британії, США, Нової Зеландії та Австралії. В результаті з'ясувалося, що найбільш щасливими були ті люди, які займалися приватною підприємницькою діяльністю, пише Independent.

Автори дослідження зазначають, що незважаючи на те, що в більшості випадків життя приватних підприємців пов'язане з більш високим рівнем стресу, а дохід нестабільний, вони відзначають більш високий рівень щастя в порівнянні з тими, хто працює в наймі.

Результати дослідження також показали, що приватні підприємці в абсолютно різних напрямах діяльності були більш успішними в своїй кар'єрі та почувалися більш задоволеними своєю професійною діяльністю. Крім того, у приватних підприємців є більше можливостей для реалізації своїх ідей та інновацій, що, в свою чергу, дає їм можливість розвиватися в тому напрямку, який їм подобається.

«Приватні підприємці цінують свою автономію. У них є свобода. Для інновацій, вираження своїх думок і реалізації своїх ідей. Вони безперервно отримують досвід, а також можуть самі керувати своїм часом і не витрачати на роботу стільки часу, скільки витрачають люди в наймі», - говорить співавтор дослідження Пітер Уорр з Шеффілдського університету.

https://nv.ua/ukr/style/wness/samorazvitie/vcheni-viznachili-jaka-robota-robit-ljudinu-shchaslivoju-2458426.html

Переглядів: 28 | Додав: Serg | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar