04:22
Протиотрута

Image result for gif оливковое маслоВолоські горіхи, оливкове масло і форель можуть запобігти смертельно небезпечні харчові отруєння за рахунок «виключення» генів бактерій з роду лістерій, встановили вчені з Університету Південної Данії.

У всіх цих продуктах харчування містяться жирні кислоти Омега-3, які істотно знижують здатність бактерій викликати інфекції. Хоча ці кислоти і не вбивають самі бактерії, дана тактика може бути корисною, оскільки мікроорганізми при будь-яких атаках виробляють резистентність.

Дослідники довели, що повністю нешкідливі і дуже корисні для здоров’я жирні кислоти пригнічують ріст небезпечних бактерій. У довгостроковій перспективі це означає можливість розробки нових методів лікування харчових отруєнь, причому не тільки тих, що викликаються лістеріями, а й іншими небезпечними бактеріями, що мають в даний час резистентність до антибіотиків.

В ході своїх експериментів вчені перевіряли вплив різних концентрацій жирних кислот Омега-3 на бактерії. Виявилося, що всього протягом 30 хвилин після потрапляння до бактерій низькі концентрації Омега-3 надавали бажаний вплив. Вони «вимикали» певні гени, що відповідають за здатність лістерій викликати інфекції.

Читайте більше тут: https://zik.ua/news/2018/02/17/vcheni_nazvaly_produkty_yaki_vryatuyut_vid_harchovyh_otruien_1267941

Переглядів: 58 | Додав: Serg | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar