04:36
Про гель-лак

Картинки по запросу gif гель-лакПравда та міфи про гель-лак
Зараз багато жінок надають перевагу гель-лаку, адже він дозволяє не оновлювати манікюр три тижні, а в деяких випадках його можна носити більше місяця.

Звичайний лак такими властивостями похвалитися не може - такого покриття вистачить в кращому разі на тиждень.

Вибір стійкого покриття зараз досить широкий, зупинимося на найпопулярнішому: гель-лаку. Варто відзначити, що він дійсно може мати в складі шкідливі речовини, але в звичайному "класичному" лаці їх не менше. Тому це не повинно бути приводом для занепокоєння. Уточніть у майстра, з якими матеріалами він працює. Як правило, всі намагаються вибирати для своїх клієнтів найкраще, але бувають і неприємні винятки. Якщо у вас буває алергія, то обов'язково обговоріть це з майстром перед процедурою.

При видаленні і нанесенні гель-лаку дійсно можна пошкодити нігтьову пластину. Але це відбувається виключно через недосвідченість або неакуратність майстра. Якщо ви довірите свої нігті професіоналу з великим досвідом, пошкодження виключено. Майстер акуратно сточує частину верхнього шару нігтя, щоб покриття добре трималося. А ще є бонус - якщо ваші нігті не відрізняються ідеально рівною пластиною, то гель-лак допоможе ефективно приховати цей недолік.

Переживаєте, що гель-лак можна часто міняти і постійно носити? Це не так, але багато що все ж залежить від майстра. Досвідчений майстер не допустить пересушування нігтьової пластини, а якщо це вже сталося, підкаже вам, як виправити ситуацію. Крім того, є спеціальні лікувальні покриття і різні зміцнюють склади, які наносять під кольорове покриття. До речі, гель-лак сам по собі добре захищає нігті від зовнішнього впливу.

http://zdorovia.com.ua/kosmetologiya/37151pravda-ta-mifi-pro-gel-lak.html

Переглядів: 17 | Додав: Serg | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar