04:03
Препарати з цибулі

Картинки по запросу gif мигрень лукЗа статистикою, від мігрені найчастіше страждають жінки. Інтенсивність і тривалість головного болю залежить від різних факторів. Але в середньому напад може тривати від 4 до 72 годин.
Болі іноді бувають настільки сильними, що просто приковують до ліжка. Вони можуть супроводжуватися: нудотою, зоровими порушеннями та іншими ускладненнями.

Проте, ми не сприймаємо серйозно головний біль і намагаємося заглушити його анальгетиками. Насправді, біль є важливим сигналом про порушення в організмі. Ендокринні захворювання, неврози, гіпертонія, інфекції, судинні захворювання, остеохондроз і низка інших хвороб заявляють про себе за допомогою мігрені. Саме тому головний біль важливо не ігнорувати, а спробувати знайти справжню причину.

Зняти симптоми головного болю в домашніх умовах набагато безпечніше народним ліками – цибулею. Анальгетики, як правило, діють швидко, але можуть негативно впливати на ваше здоров'я. Препарати з цибулі мають заспокійливу дію, приводять у норму мозковий кровообіг і, незалежно від причини, також ефективно справляються з головним болем.

Вам знадобиться:

1 стакан настою з цибулі;
1 сира очищена цибулина.
Для приготування настою необхідно подрібнити цибулину середньої величини і залити кашку 1 склянкою кип'яченої води. Настоювати протягом 8-12 годин при кімнатній температурі.

Цибулину розрізають навпіл і прикладають до скронь. А всередину приймають по 1/4 склянки цибулевого настою через кожну годину.

https://maximum.fm/cej-zvichajnij-ovoch-dopomozhe-pozbutisya-golovnogo-bolyu_n133125

Переглядів: 38 | Додав: Serg | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar