04:58
Нудьга

Image result for gif операция ыНудьга – благодатний ґрунт для народження нових ідей. Ось кілька доказів, що пояснюють цей факт:

  1. Коли вам нудно, запускається мозкова мережа, так званий «режим за замовчуванням». Наше тіло переходить в режим автопілота, а мозок починає активно працювати.
  2. Коли ви мрієте, ваш розум мандрує, ви починаєте думати дещо за межами свідомості, проникати у підсвідомість, встановлюються незвичайні зв’язки.
  3. Коли ваша увага переходить від однієї речі до іншої, мозок задіює нейрохімічний перемикач, який використовує поживні речовини в мозку. Тому, якщо практикуєте багатозадачність, знайте, що, роблячи чотири або п’ять справ одночасно, ви насправді цього не робите, тому що мозок так не працює. Замість цього ви переключаєтеся з однієї справи на іншу, виснажуючи нервові ресурси.
  4. У стресовій ситуації люди схильні перемикатися набагато швидше. Нейробіологи виявили: що менше людина спить, то частіше вона перевіряє Facebook. Отже, ми знаходимося в цьому порочному звичному циклі.

https://kfund-media.com/znudzheni-ta-genialni-yak-rutyna-stymulyuye-tvorchist/

Переглядів: 40 | Додав: Serg | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar