04:06
Непередбачуваність начальника

Картинки по запросу gif самодурФахівці з Університету Ексетера провели чотири дослідження в трьох компаніях. У дослідженнях брали участь 320 співробітників компаній. Дослідники виявили: керівники з перепадами настрою викликали більше напруги в офісі, ніж начальники, які весь час були неприємними.

Непередбачуваність боса негативно позначалася на продуктивності праці робітників. Наслідки були найбільш вираженими, якщо працівник не мав підтримки з боку колег. Стабільно погані відносини з керівником виявилися кращими від відносин з начальником, схильним до спалахів гніву.  

Раніше співробітники Університету Денвера з'ясували, що маніпулятори і психопати - не найкращі керівники. Дослідження показало: керуючі з яскраво вираженими психопатичними рисами робили менш вигідні інвестиції порівняно з іншими, хоча за кілька років це могло привести до великих інвестицій. А керуючі з високим рівнем нарцисизму йшли на більший інвестиційний ризик, щоб заробити ту ж суму, яку заробляли люди з менш вираженими нарциссичними рисами.


Читайте більше тут: http://expres.ua/news/2017/12/31/278825-neperedbachuvani-bosy-vplyvayut-pracivnykiv-girshe-stabilno-lyutyh

Переглядів: 42 | Додав: Serg | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar