04:20
Не родися красивою

Image result for gif служебный роман Ð²ÐµÑ€Ð¾Ñ‡ÐºÐ°Під час нового спільного дослідження американських і британських учених з університету штату Массачусетс і Лондонської школи економіки і політичних наук, несподівано з'ясувалося, що зовні непривабливі люди заробляють більше.

Раніше вченими були доведені переваги зовнішньої привабливості людей для життя і соціальної взаємодії. Так, різні дослідження показували, що красиві люди легше заводять друзів і їх охоче приймають на роботу.

Однак нове дослідження показало, що непривабливі люди заробляють більше грошей протягом життя і легше освоюють професійні навички, пише Independent.

Під час дослідження вчені оцінювали фізичну привабливість понад 20 тисяч респондентів три рази протягом їхнього життя в період від 16 до 29 років. Результати показали, що теорія впливу зовнішньої привабливості на рівень доходу людини не такий простий, як здавалося на перший погляд.

Вчені з'ясували, що ключовими критеріями, які впливали на рівень заробітної плати респондентів виявилася сумлінність, стійкість до стресів і екстравертність. Крім того, результати несподівано показали, що люди, яких віднесли до категорії «дуже некрасивих» отримували набагато вищу зарплату, ніж респонденти з категорії «негарних» і «середньо привабливих».

«Ми пов'язуємо це з тим, що дуже непривабливі люди глибоко віддані своїй професійній діяльності, якій присвячують все своє життя», - зазначила автор дослідження Алекс Фрадера.

Вона також повідомила, що найімовірніше в ході інших досліджень фахівці об'єднували просто непривабливих людей з дуже непривабливими людьми в одну групу, і в результаті отримували недостовірні результати.

«Таким чином вони не оцінювали успіхи і рівень доходів людей, яких можна віднести до категорії «потворних», об'єднуючи їх із зовні непривабливими респондентами», - додала вона.

За даними психологів, ці результати також можуть вказувати на те, що вкрай некрасиві люди докладають більше зусиль для досягнення цілей. У порівнянні з красивими працівниками, які часто добиваються поставлених цілей за допомогою своєї зовнішності, а потім розслабляються, некрасиві люди демонструють не просто наполегливість, а нав'язливість і цілеспрямованість. В результаті це допомагає їм рухатися кар'єрними сходами набагато впевненіше і швидше, ніж їх привабливим колегам, які не розвивають свої професійні навички протягом життя.

https://nv.ua/ukr/style/wness/samorazvitie/ne-rodisja-krasivoju-vcheni-doveli-shcho-neprivablivi-ljudi-zarobljajut-bilshe-2465657.html

Переглядів: 45 | Додав: Serg | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar