04:01
Массаж для массажистов

Картинки по запросу gif массажЗважаючи на високу ефективність масаж досить часто застосовується в лікуванні і популярний у всьому світі.

Використовуючи певні техніки, фахівець може збільшити еластичність м’язів і зв’язок, поліпшити кровообіг і просто зняти втому. Крім цього, масаж здатний вивести зайву воду з організму, яка з плином часу затримується в тканинах.

Але всі знання про масаж, якими ми володіємо, є правдою? Про це докладніше.

Міф №1: масажист повинен бути дуже сильним Це твердження не зовсім правдиве. Виходячи зі слів професіоналів у цій справі, у масажиста повинні бути добрі та чутливі руки, а не величезна фізична сила. Фахівець не повинен робити рухи дуже глибоко і боляче. Ви помиляєтеся, якщо думаєте, що глибина продавлювання вам допоможе. Єдине, де потрібна така техніка, це при роботі зі спортивними м’язами.

Міф №2: мистецтво масажу легко пізнати самому і для цього не потрібно вчитися Так, дійсно. Основним чинникам і самомасажу може навчитися кожен чоловік. Але цього замало, щоб стати справжнім професіоналом у цій справі. Це дано не кожному і не пізнається за місяць чи кілька курсів. Спираючись на думку фахівців, не слід довіряти проведенні масажу людині, яка закінчила місячні курси, адже за підсумком він отримав не більше 20% усіх знань у цій сфері. По закінченні процедури бажано оглянути себе на предмет синців. Якщо вони присутні чи є синці, крапочки, то до цього спеціаліста більше ніколи не звертайтеся.

Міф №3: найдієвіші масажі — європейський, тайський, фінський. Класичний вже не ефективний. Такі назви придумані лише для того, щоб залучити масу людей на масаж. Якщо знову вдатися до думки професіоналів, то наші зарубіжні колеги, які власне і придумали такі назви, використовують ту ж саму класичну техніку масажу.

Міф №4: за допомогою масажу можна позбутися від жиру Виходячи з численних досліджень, можна сміливо сказати, що розщеплення жиру і масаж ніяк між собою не пов’язані. Проводячи процедуру і прикладаючи величезну кількість зусиль, худне лише сам фахівець. Для того щоб позбутися від неприємних грудочок по тілу, необхідно проконсультуватися з косметологом, який допоможе вам у вирішенні цієї проблеми

http://cikavosti.com/chotiri-mifi-pro-masaj/

Переглядів: 4 | Додав: Serg | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar