04:57
Масажний ролік

Картинки по запросу gif массажный роликВчені з Університету Вупперталя, Німеччина, провели дослідження, що полягає у впливі на здоров'я масажних роликів. Врезультаті проведеної роботи було виявлено небезпеки, пов'язані з використанням пристосування.

Останнім часом у всьому світі стали популярні масажні ролики, покликані впоратися з напруженим м'язів, больовими відчуттями, в'ялістю тіла і целюлітом. З ними також можна виконувати численні спортивні вправи на розтяжку. Вчені вирішили перевірити, чи так вони корисні насправді, чи не приховують вони якусь небезпеку. За словами експерта Крістіана Баумгарта, ризики цих пристосувань занадто мало вивчені. Взяти хоча б ефект стиснення шкіри, підшкірної клітковини, м'язів, фасциальних ділянок.

У дослідженні студенти повинні були використовувати масажні ролики на ногах два рази на хвилину. Після цього піддослідним необхідно було здійснити стрибки. Порівняння їхніх показників до і після не показало ніякої різниці. З іншого боку, вони тренувалися на велосипеді протягом десяти хвилин, а потім стрибали вище.

"Різні типи масажних роликів призводять до різних біомеханічних навантажень. Наприклад, на занадто твердих поверхнях пікові тиску у багато разів вище. Це може впливати на зміну порогу больової чутливості. Для людей, які лягають спиною на пристосування, навантаження особливо високе. З огляду на потенційні ризики для здоров'я, ми маємо намір продовжити дослідження", - зазначили вчені.

http://zdorovia.com.ua/zhinochezdorovya/39867shkoda-rolikovih-masazheriv-dlya-zdorovya.html

Переглядів: 66 | Додав: Serg | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar