04:08
Купатися на хрещення

Image result for gif крещение купаниеДля віруючих купання на Хрещення означає прилучення до особливої благодаті Господа, яку він посилає на всю воду в цей день. Вода на хрещення приносить здоров’я, як тілесне, так і духовне. У якомусь сенсі таке купання може розглядатися як певна жертва, адже зануритися в крижану воду під час морозу дуже складно. Людина немов жертвує своїм комфортом, задля благодаті Господа. Але в той же час церква застерігає від того, щоб надавати даної традиції якої магічний сенс.

Як правильно купатися на хрещення — правила

Ополонки, в яких купаються на хрещення висвітлюються. Жорстких правил не існує. Але все-таки прийнято швидко занурюватися з головою у воду 3 рази, при цьому хреститися і промовляти: «В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа». Моліться про себе і про своїх рідних. Традиційно вважається, що в хрещення купатися треба у сорочках, а не в купальниках, щоб не виставляти напоказ свої тілеса.

Як правильно купатися на хрещення, щоб не захворіти

Як відомо, на хрещення купається і старий, і молодий. Але без особливої підготовки купатися дітям і людям похилого віку може бути небезпечно. Поговоримо про запобіжні заходи, до яких необхідно підходити серйозно в це свято Богоявлення. Медики попереджають, що купання у крижаній воді може привести до негативних наслідків.

Способи гартуючи бувають різні. Якщо говорити про зимовий купанні в ополонці, то воно є вищим способом, адже воно призводить до максимальна напруга всі механізми терморегуляції людини. Таке купання призводить до досить великих змін у всіх системах організму.

Лікарі застерігають від купання на Хрещення людей з гіпертонією, ревматизмом, атеросклерозом або туберкульоз. Купатися на хрещення неприпустимо і при інших гострих хронічних захворюваннях. Ну, а якщо ви здорові, то дотримуйтеся наступних правил, як правильно купатися на хрещення:

  • Купатися можна лише в ополонці, де облаштовано спеціальний вхід у воду. Вибирайте знайоме місце.
  • Ніколи не ходіть купатися на хрещення один. Супровідний вас людина завжди повинна бути поруч, щоб допомогти в непередбаченій ситуації.
  • Візьміть з собою плед чи звичайну газету, щоб підстелити під ноги, коли ви переодягаєтеся.
  • Якщо ви купаєтеся зими вперше, після одного пірнання слід негайно вийти з води. Так ви поступово підготуєте організм.
  • Подбайте про те, щоб узята одяг був зручним для одягання на вологу шкіру (не тісний, з малою кількістю застібок).
  • Перед купанням заборонений алкоголь і сигарети! На голодний шлунок або відразу після прийняття їжі купатися також неприпустимо.

http://a-yak.com/yak-pravilno-kupatisya-na-xreshhennya/

Переглядів: 45 | Додав: Serg | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar