04:11
Краплі для носа - великий міф

Картинки по запросу gif насморкВід того, чи правильно дихає людина, багато в чому залежить її здатність захистити себе від різного роду простудних захворювань. Справа в тому, що після проходження через ніс повітря зігрівається і стає більш вологим. Це забезпечує нормальну роботу організму.

Якщо, проходячи через ніс, повітря стає дуже сухим і холодним – це сприяє поширенню застудних захворювань. Тому основним засобом їх запобігання є правильне дихання. Правда варто враховувати той факт, що саме по собі воно не породжує максимального ефекту. Справа в тому, що кожна людина має індивідуальну аеродинаміку, яка і надає вплив на те, чи правильно ми дихаємо.

Особливості  носа
У дворічних дітей аеродинаміка носа абсолютно однакова. Маленька людина дихає тільки за допомогою носа, а рот під час дихання у неї завжди знаходиться в закритому стані. При цьому повітря проходить не тільки через носову порожнину, але і розподіляється по придаткових пазухах. У дітей вони значно більшого розміру, ніж у дорослих. Таким чином, повітря, яке проходить через носи дітей, краще прогрівається.

Коли дитина стає старше, у неї починає функціонувати нижній носовий хід. Якщо його розмір є досить великим, то повітря пролітає через ніс порівняно швидко і не може за такий короткий час набрати необхідну температуру і ступінь вологості. Такий тип носа називають південним, а його володарі найчастіше хворіють простудними захворюваннями.

Якщо нижній носовий прохід має невеликий діаметр, то повітря пропускається через вузькі отвори, попередньо прямуючи вгору. В них він зігрівається приблизно до температури 25 градусів, а також максимально зволожується. Такий ніс належить до північного типу. Його ж володарі хворіють застудою набагато менше. Для того щоб навчитися правильно дихати, рекомендується вранці займатися гімнастикою. Саме таким чином в Радянському союзі вчилися правильному диханню.

Як лікувати закладеність носа
Представляємо кілька рекомендацій, яких необхідно дотримуватися для успішного лікування застуд і закладеності носа:

Коли повітря в приміщенні є сухим, рекомендується закапувати в ніс трохи оливкової або іншої рослинної олії. Особливих рекомендацій щодо вибору масел немає, тому ваш вибір в цьому випадку залежить від індивідуальної переносимості.
Якщо при простудних захворюваннях ви не можете дихати носом, необхідно робити це примусово. Таким чином, можна відкрити вузькі пазухи, в які і почне надходити повітря.
Що стосується застосування так званих ” крапель для носа “, то їх використання, по суті, не приносить ніякої користі, і навіть навпаки шкодить. Справа в тому, що будь-яке простудне захворювання, пов’язане із запаленням носових пазух – це, свого роду, природний процес. Коли ж в нього втручаються такі сторонні речовини, як краплі, це не сприяє одужанню, а навпаки — ще більшому захворюванню. Саме таким чином, хвороба стає хронічною
Ну що ж, тепер ви знаєте про ніс практично все. Сподіваємося, що ви будете дотримуватися основних рекомендацій, вказаних у статті, і будете здорові. Чого вам і бажаємо!

http://healthyliving.com.ua/index.php/zdorove-2/novosti/18266-yak-pravilno-likuvati-zakladenist-abo-pro-krapli-dlya-nosa-yak-velikij-mif

Переглядів: 45 | Додав: Serg | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar