04:10
Коні лікують

Image result for gif кони и Ð´ÐµÑ‚Ð¸Кінь. Яке перше враження у вас складається, почувши чи побачивши цю тварину? Хтось боїться, почувши тільки одне слово- “кінь”, хтось взагалі байдужий, а дехто відчуває тільки приємні емоції. Коні – це горді, сильні, швидкі тварини, міцної статури з могутнім тілом і сильними ногами. Загалом у світі існує декілька сотень порід коней, кожна з яких має свої переваги і призначення. Адже використовують тварин як і в домашньому господарстві, так і в спорті. Та основне, варто відмітити, що коні лікують.

Іпотерапія – це унікальний метод лікування і реабілітації за допомогою коня. Вона корисна дітям з різними психічними чи фізичними вадами розвитку. За допомогою занять з конем корекції піддаються такі недуги, як дитячий церебральний параліч, розсіяний склероз, запальні і дегенеративні захворювання нервової системи, травми головного мозку, ураження органів чуття (зору і слуху), аутизм, синдром Дауна, неврози.

Діти з емоційними порушеннями за допомогою коня вчаться спілкуватися, а у малюків з ураженням ЦНС, прикутих до інвалідного крісла, завдяки іпотерапії з’являється можливість відчути, як це – ходити. Адже рухові імпульси, які вершнику передає кінь, дуже схожі на ті, що ми самі отримуємо при ходьбі.

http://invak.info/reabilitatsiya/ipoterapiya-yak-koni-likuyut-tilo-i-zaspokoyuyut-dushu-lyudej-foto-video.html

Переглядів: 6 | Додав: Serg | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar