14:56
Комарі - гурмани

Виявляється, комарі ще й неабиякі гурмани. Науковці різних країн витратили час та нерви, щоби визначити – кого ж ці комахи вважають делікатесом та кусатимуть у першу чергу.

До вашої уваги – 5 факторів, які гарантовано забезпечать вам можливість вдосталь почухатись.

1. Група крoві. Як переконують японські вчені, найбільше комарі люблять «щасливих» володарів I-ї групи крoві.

2. Особливий стан. Дослідження, проведене в Гамбії показало, що ці комахи просто обожнюють вагiтних жінок. Причина проста – тимпература животика майбутньої мами на 1 градус вища за температуру тіла. В результаті цього посилюється потовиділення, а комарі, як відомо, летять на запах поту.

3. Алкoголь. Почесне місце в гастрономічних уподобаннях комарів належить і любителям пива. Тому пам’ятайте – лише 1 пляшка пива може значно збільшити вашу «привабливість у їх очах».

4. Запах брудного тiла. Тут найбільше «допомагають» брудні ноги. Їх неповторний «аромат», ніби прянощі, кличе літаючих кровoсосів. Голландський вчений Барт Кнолс перевірив це на власному досвіді: 75% комаринних укусів припадали на його брудні ноги, а коли чоловік вимив їх із милом, комахи почали «крутити носом».

5. Колір одягу. На думку американських учених, темні кольори нашого вбрання набагато привабливіші для комарів, ніж світлі.

Джерело: http://acc.cv.ua/news/chernivtsi/pivo-vagitnist-brudni-nogi-chiyu-krov-komari-naybilshe-lyublyat-34956. Сайт http://acc.cv.ua/

Переглядів: 13 | Додав: Serg | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar