04:26
Гіацинти допоможуть лікувати сліпоту

Картинки по запросу gif Ð³Ð¸Ð°Ñ†Ð¸Ð½Ñ‚У цих квітах вчені виявили компоненти, які пригнічують ріст аномальних кровоносних судин в очах. Саме ці судини і призводять до втрати зору.

Улюблені садові квіти гіацинти, як тепер з'ясували, можуть приносити не тільки естетичне задоволення. Вчені виявили в них компоненти, здатні захистити від сліпоти. Мова йде про гомоізофлавоноїдами, які припиняють ріст аномальних кровоносних судин в очах. Цей незрозумілий ріст пов'язаний зі сліпотою, часто спостерігається у діабетиків і у людей похилого віку.

Вчені з Університету Суррея вважають, що в майбутньому зможуть створити синтетичну версію цих компонентів для розробки нових методів лікування сліпоти. Мова вже йде про теоретичну можливість нового лікування багатьох дегенеративних хвороб очей. Виявляється, природа все ще зберігає чимало секретів, які можна використовувати для оздоровлення людини.

Діабетична ретинопатія викликається підвищеним рівнем цукру в крові, який пошкоджує задню частину ока, що в разі відсутності лікування призводить до сліпоти. Статистика показує, що від цього ускладнення, яке часто розвивається протягом декількох років до втрати зору, страждає близько 28 млн жителів нашої планети. Волога макулодистрофія - одна з найпоширеніших причин втрати зору в світі, від якої страждає до 20 млн людей похилого віку. Традиційно обидва ці розлади лікують уколами прямо в очі, але багато пацієнтів дуже бояться подібних уколів.

http://zdorovia.com.ua/ophthalmology/38964giacinti-dopomozhut-likuvati-slipotu.html

Переглядів: 124 | Додав: Serg | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar