04:17
Чому не варто зловживати

Картинки по запросу gif душБагато людей завдають шкоди своєму здоров'ю, навіть не підозрюючи про це: за словами терапевтів, організму можна нашкодити звичними повсякденними діями. На що, на їхню думку, слід звернути особливу увагу?
Фахівці озвучили свої коментарі з приводу поширених повсякденних звичок.

Зокрема, небезпечною вони назвали манеру постійно гризти олівці або ручки (в загальному тверді предмети). Якщо така звичка стає нав'язливою, різко підвищується ризик розхитати корені зубів, застерегли лікарі.

Також аж ніяк не найкориснішою і правильною, на їхню думку, є звичка вкладатися в ліжко в шкарпетках (особливо зроблених із синтетичних матеріалів). Гумки на шкарпетках можуть негативно вплинути на кровообіг в ногах, порушити венозний відтік, відзначили експерти.

Звичку приймати душ щодня багато хто вважає похвальною рисою охайності, але терапевти ставляться до неї зі скепсисом. Щоденне миття під душем, перш за все, з використанням різних пінних і глибоко очищувальних засобів, які позбавляють епідерміс ліпідів, завдяки яким шкіра залишається зволоженою і гладкою, а, крім того, ви змиваєте з поверхні тіла корисні захисні мікроорганізми.

Чи корисно займатися бігом? За словами фахівців, біг підтюпцем підвищує ризик розвитку артриту в колінних суглобах і в цілому показаний далеко не всім. Перш ніж зайнятися бігом, потрібно обов'язково проконсультуватися з лікарем.

Сушка волосся феном – ще одне повсякденне заняття, від якого фахівці радять по можливості утримуватися. Попри належний догляд і маски, постійна сушка феном мокрого волосся призведе до того, що стан волосся почне погіршуватися, заявили експерти.

https://maximum.fm/mediki-nazvali-shkidlivi-shchodenni-diyi-lyudini-z-yakimi-krashche-pokinchiti_n133481

Переглядів: 44 | Додав: Serg | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar